Prehra po dobrom výkone

V poslednom zápase v rámci Krajskej futbalovej ligy sme sa stretli s treťoligovou Kalšou. Napriek dobrému a bojovnému výkonu sme posilnenému súperovi podľahli.

Nie je sa ale za čo hanbiť. Najmä v prvom polčase sme boli viac než vyrovnaným súperom. Dokázali sme podržať loptu, vychádzali rozohrávky a hrozili sme rýchlymi protiútokmi. Jeden taký nám vyšiel, keď po prízemnom centri z ľavej strany od Čeremetu dostal loptu do brány Jakub Novotný. Škoda vyrovnávajúceho gólu tesne pred prestávkou, nedokázali sme loptu upratať z našej šestnástky a Dušan Kolek to využil.

V druhom polčase sa začala prejavovať väčšia skúsenosť hostí, a v priebehu desiatich minút sme dostali dva góly, ktoré rozhodli. Treba športovo uznať, že boli veľmi pekné, keď najprv Zeher krásnou strelou spoza hráča zavesil do pravého horné rohu našej brány, a následne kalšania predviedli rýchlu akciu s  gólovou koncovkou Pástora.

Ku cti našim hráčom slúži ich snaha o skorigovanie výsledku, keď to boli oni, ktorí sa tlačili pred bránu súpera v snahe dať gól, vytvorili si aj šance, gól ale už nepadol.

Herne sme sa ale súperovi vyrovnali, a ak takto budeme hrať aj v súťaži, máme na každého súpera.

Vytlačiť

Ostatná aktualizácia: 24. február 2020