Namiesto 5:0 dráma

Po dobrom výkone a postupe v pohári sme potrebovali zabodovať aj v ligovom zápase. Z jasného zápasu to bola nakoniec dráma.

Seňa prišla do Družstevnej ako vedúce mužstvo tabuľky. V prvom polčase sme jej ale nič nedovolili, naopak svojim pohybom sme si vypracovávali šance a tlačili sa do brány. Do vedenia sme išli už v 12.minúte po góle Jakuba Novotného. Aj v ďaľšom priebehu sme mali zápas pod kontrolou, druhý gól pridal Béreš v 32.minúte.

V druhom polčase hostia zvýšili snahu, ale stále sme boli nebezpeční. Nepremieňali sme ale šance. Škoda exportnej strely Beliša do spojnice, bol by to gól mesiaca. Tretí gól pridal v 72.minúte Novotný. Drámu priniesol záver, keď po našom prestriedaní  a dokonca výmene brankára, hostia vycítili šancu a v priebehu troch minút dali dva góly. Takútu stratu koncentrácie a velikášsky prístup si nemôžeme dovoliť.

V ďaľšom kole hráme v Ždani a túžime po víťazstve.

 

FC Lokomotíva Košice - TJ Maratón Seňa 3:2 (2:0)
Góly: 12. a 74. J. Novotný, 32. M. Béreš - 87. P. Varga, 89. Schnurer. ŽK: M. Pulščák, N. Kriška - T. Schnurer, A. Šváňa, P. Majoroš, M. Horváth. Rozhodoval: C. Juhás. Divákov: 200.
FC Lokomotíva Košice: S. Kiš (85. S. Knap) - N. Kriška (85. K. Šarkan), Ľ. Pankovčin, M. Podstavek, R. Takáč - M. Pulščák (66. R. Horváth), P. Grega - J. Tomášek (66. D. Kováč), M. Béreš (78. M. Ivan), V. Beliš - J. Novotný. Tréner: M. Lalkovič st.
TJ Maratón Seňa: Ľ. Szabo - L. Sinovický, P. Varga, M. Marinčák (77. J. Gajdoš), A. Šváňa (57. V. Horváth) - R. Horváth, J. Špák - M. Horváth, P. Majoroš, D. Vrábel - T. Schnurer. Tréner: M. Čonka.

Vytlačiť

Ostatná aktualizácia: 24. august 2020