Vikartovce hrali počas celého zápasu aktívnu obranu s množstvom osobných súbojov. Využívali svoju telesnú prevahu a boli dostatočne rýchli, aby narúšali rozohrávku Loky. Na prvý gól Vlkovského, ktorý si poradil v šestnástke súpera a prekonal brankára, odpovedali hosti už o 2 minúty. Po rozohrávke rohu nakrátko a následnom centri zapadla lopta za chrbát nášho brankára. Loky hrala aktívne, ponúknuté šance ale nevyužila, a tak sa polčas skončil nerozhodne. V druhom polčase sa šance rodili ešte ťažšie, súper kúskoval hru a vidina pokutových kopov ich hnala dopredu. S postupom času rástla nervozita. Keď už sa zdalo, že gól nepadne a Loky chystala striedanie brankárov, prišlo vykúpenie z kopačky Bača.
Dnes to bolo o charaktere a snaha nakoniec priniesla postup do tretieho kola. Tu by sme mali vyzvať víťaza zápasu Lipany - Bardejov.
 
 
2. kolo Slovnaft Cup SFZ 2021/22
Streda 25.8.2021 o 17.00 hod. Košice - Barca
FC Lokomotíva Košice - OFK Vikartovce 2:1 (1:1)
Góly: 12. Vilkovský, 88. S. Bačo - 14. S. Mezovský.
ŽK: Podstavek, S. Kiš - D. Diabelko. ČK: 90. F. Drevko. Rozhodoval: D. Havira. Divákov: 200.
FC Lokomotíva Košice: S. Kiš - N. Kriška, Š. Šimko, M. Podstavek (K), R. Takáč (73. E. Koneracký) - P. Grega (57. M. Ondrejkovič), A. Brunovský - J. Tomášek, S. Bačo, A. Pačinda - M. Vilkovský. Tréner: Milan Lalkovič st.
OFK Vikartovce: J. Švagerko (K) - M. Ďurdík, R. Šavel, P. Kubus, M. Garan (72. J. Lopušek, 77. J. Ščuka) - D. Diabelko, V. Skokan (78. F. Drevko) - B. Kohút, J. Diabelko, M. Škyrta - S. Mezovský (57. F. Kubus). Tréner: Jaroslav Kaprál.

Vytlačiť E-mail

Ostatná aktualizácia: 25. august 2021