Dobrý tréningový zápas

O víťazovi nebolo od začiatku pochýb, po polčase sme viedli 3:0 a mnohé šance ostali nevyužité. Tréner Lalkovič cez prestávku hľadal pre hráčov motiváciu k zlepšenej hre a väčšej snahe, aby zápas splnil svoj účet. V druhom polčase sme pridali sedem gólov, videli sme aj pekné akcie.

V stredu, 16.2.2022, sa na Užhorodskej v rámci KFL stretneme zo Sokoľanmi v predohrávanom 4.kole. V príprave sme sa už so súperom stretli, uvidíme, či sa podarí víťazstvo zopakovať. Následne, v sobotu 19.2.2022, si na Užhorodskej  zahráme s trťoligistom z Lipian.

KFL 2022 • 3. kolo
Nedeľa 13.2.2022 o 14.00 hod., Janigova

TJ Lokomotíva Ruskov - FC Lokomotíva Košice 0:10 (0:3)

Góly: M. Vilkovský 3, A. Pačinda 2, S. Bačo 2, R. Takáč, M. Ondrejkovič, P. Grega.
Rozhodoval: J. Pták. Divákov: 100.

FC Lokomotíva Košice: S. Kiš - R. Takáč, M. Podstavek, D. Kováč, A. Pačinda - P. Grega - M. Ondrejkovič, S. Bačo, B. Járay - M. Leško, M. Vilkovský. Tréner: M. Lalkovič.
V druhom polčase: O. Zubenko, A. Sajenko, D. Kočegura, D. Mitro.