Desať gólov v sieti Ruskova

V zápase 15.kola V.ligy K-G sa zrodila vysoká výhra po dobrom kolektívnom výkone.

Najlepším hráčom Ruskova bol brankár, vysokej prehra ale zabrániť nemohol. Loky od začiatku nastúpila s veľkým nasadením a už druhá minúta priniesla gól. Loky hrala s chuťou a tak presné zásahy pribúdali. Polčas skončil 5:0.V druhom polčase pokračovala naša aktívna hra atak napriek tomu, že niekoľko šancí ostalo nevyužitých, góly postupne pribúdali.

Dnes sme predviedli dobrý výkon. Ďaľšie dve kolá odohráme na ihriskách súperov, v Krásnej a následne v Seni. Verme, že na domáci zápas s Malou Idou nastúpime s plným bodovým ziskom.

FC Lokomotíva Košice - TJ Lokomotíva Ruskov 10:0 (5:0)
góly: 2.Leško, 14.Šimko, 20.Vilkovský, 37.Podstavek, 39. Üvegeš, 59.Podstavek,70.Podstavek,78.Pačinda, 89.Pačinda, 87. Üvegeš
FC Lokomotíva Košice: Kiš - Kováč (46.Grančaj), Šimko, Podstavek, Pačinda, Takáč, Bačo (46.Beliš), Grega (62.Koneracký), Leško, Üvegeš, Vilkovský