Bodový prepad pokračuje

Loky nastúpila s odhodlaním získať víťazstvo, ktoré mohlo zmierniť bodový odstup od prvého nezostupového miesta. V reprezentačnej prestávke nastúpilo v drese súpera niekoľko hráčov prvoligového kádra, Loky deň pred zápasom opustil Grohoľ. Pre trest nemohol hrať Zajac.

Na zápas prišlo už len 280 divákov a tí videli síce bojovný a odhodlaný výkon domácich, Žilina ale k tomu pridala aj futbalové umenie. Na prvý gól súpera v 15.minúte dokázala Loky ešte odpovedať Janom v 30.minúte a zdalo sa, že nejaký ten bod by sa dal získať. V druhom polčase ale najprv nechala obrana manévrovať okolo pokutového územia útočníka Žiliny a ten nakoniec vystrelil a lopta zapadla k ľavej žrdi Fabíniho. Následne hostia pridali gól po rýchlej akcii po krídle a následnom centri do päťky. Loky šance v záverečnej desaťminútovke nevyužila a tak sa hostia mohli radovať.

Výkon nebol zlý, ale presviedčame sa, že kvalita súperov je vyššia a na víťazstvá len bojovnosť nestačí. V tabuľke pravdy máme mínus 12 bodov, čo bude veľmi ťažké doháňať. Dostávame veľa gólov, nestačíme na rýchlosť súpera.

Čakáme na kvalitný výkon brankára, ktorý súpera vychytá, Koleka je v obrane škoda, trápi sa tam a v zálohe chýba, zápas veľmi nevyšiel Karašovi, Jano na hrote bojuje, ale často je tam osamotený.

Štvrtina súťaže je odohraná, strata na nevypadávajúceho je 6 bodov. 

V budúcom kole ideme k vedúcemu celku tabuľky, do Komárna. A tak už len v kútiku duše treba veriť na malý zázrak.

Vytlačiť